WEB TASARIM YAPIYORUZ

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre özel olarak WordPress ve React'ı kullanan Web tasarım ve Web geliştirme konusunda uzman bir ekibiz.

Tasarımlarımız, tüm tarayıcılarda ve platformlarda çalışan standartlara uygun, duyarlı Web Sitelerine dönüştürülür.

En iyi performansı ve sıralamayı sağlamak için arama motoru optimizasyonunun yanı sıra bakım ve destek sunuyoruz.

Konya, Ankara ve İstanbul'daki ekibimizle, en yüksek beklentilerinizi ötesine geçmek, zamanında ve bütçenize uygun şekilde hızlı ve güvenilir bir şekilde çalışıyoruz.

Sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Konya SEO, konya seo ajansı, konya seo hizmetleri, konya seo firması, konya seo uzmanı, konya dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, seo, konya seo firmaları, konya web tasarım ve seo, konya en iyi seo uzmanı, konya'nın bir numaralı seo ajansı, konya seo uzman ekip, google uzmanı, konya

Göz Alıcı Web Sitesi Tasarımı ve Son Surat Açılan Web Sayfası

Web siteniz doğru zamanda doğru içerikleri sunması gerekir. Konya web tasarım ajansı olarak web sitenize sektörünüzle alakalı yüksek bilgiler ve özgün içerikler üretiyoruz. Web site içeriği keyfi bir şekilde doğru hedefe ulaşılması veya dönüşümler yaratması umuduyla oluşturulamaz. Sonuç olarak ekibimiz sizlere hedef kitlenizi ilgilendiren, onları ikna eden ve trafiğe dönüştüren işinizi büyüten benzersiz bir web sitesi tasarımı sunmaktadır.

Ekibimiz, güzel bir arayüz ve performans arasında mükemmel dengeyi sağlamak için projenin tasarımcısı ve geliştiricisiyle birlikte çalışarak en üst düzeyde tasarım ve kullanıcı deneyimi sağlar. Genellikle bu süreç biraz zaman alabilir. En göz alıcı ve sorunsuz deneyimi sunmakla kalmıyoruz aynı zamanda sitenin performansını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Kusursuz bir şekilde çalışan, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan bir web sitesi geliştiriyoruz.

web tasarım iş ilanları, web sitesi tasarımı, web geliştirme, html-css, İleri web uygulaması, pwa, progressive web app, reactJS, yazılım uzmanı, web arayüz geliştirme, hazır web sitesi, front-end developer, web tasarım, google reklamları, konya

Birlikte harika bir web sitesi oluşturalım

Her müşterimizin ihtiyaçlarına özel mobil uyumlu, responsive ve ışık hızında açılan web siteleri tasarlıyoruz. Yaptığımız her web sitesi için başarı garantisi veriyoruz, sitelerimiz çekici ve dönüşüm odaklı ve son teknolojiler kullanılarak tasarlanmıştır.

Web sitelerini, mobil öncelikli olarak en son trendleri takip ederek web tasarımını ve en önemlisi Google'da web sitesi sıralamalarınızı etkileyen algoritmaları gerçekleştirecek şekilde hazırlıyoruz.

Derinlemesine performansa odaklanan firmamız portföy sayfalarından ve bilgilendirici web sitelerinden tam teşekküllü E-Ticaret alışveriş sitelerine kadar her türlü web geliştirme projesini yapıyoruz. Ayrıca işletmelere uygun fiyatlı dijital pazarlama çözümleri sunmak için çok sayıda önde gelen grafik tasarım firmasıyla ortaklık yapıyoruz.

web tasarım iş ilanları, web sitesi tasarımı, web geliştirme, html-css, İleri web uygulaması, pwa, progressive web app, reactJS, yazılım uzmanı, web arayüz geliştirme, hazır web sitesi, front-end developer, web tasarım, google reklamları, konya

Birinci sınıf web sitesi tasarımı

Konya'da herkes bir web sitesi yapabilir. Fakat biz güvenilir, hızlı açılan, kilit mesajlar içeren, potansiyel müşterileri kar haline getiren, Google'da ilk sayfada ilk sıralarda çıkan ve ilgi çekici web siteleri geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz web siteleri aynı zamanda mobil uygulama olarak da kullanılabiliyor, aynı anda hem web sitesine hem de ileri web uygulamasına sahip oluyorsunuz!

Konya web tasarım ekibimiz sadece gerçek veri odaklı kaynakları kullanıyor. Web site yapım sürecimizde rastgele tahminler yok, gerçek değeri olan veriler sunuyoruz. Web sitelerini 0'dan ekibimizle birlikte kodluyoruz, müşterilerimize hazır site değil dopdolu bir dijital pazarlama aracı tasarlıyoruz.

Web tasarımın ve web geliştirmenin çeşitli yönlerini, yılların deneyimini ve profesyonel uzmanlığı birleştirerek, sizlere yenilikçi çözümler sunmak için işbirliği stratejileri geliştirdik. Önde gelen Konya web tasarım ajansı olarak, iş hedeflerimize ve en büyük potansiyele ulaşmak için uzun vadeli çalışma bağlantısı kurmaya odaklanıyoruz. Tek seferlik değil sürekliliği benimsiyoruz.

Konya SEO, konya seo ajansı, konya seo hizmetleri, konya seo firması, konya seo uzmanı, konya dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu, seo, konya seo firmaları, konya web tasarım ve seo, konya en iyi seo uzmanı, konya'nın bir numaralı seo ajansı, konya seo uzman ekip, google uzmanı, konya

NELER YAPIYORUZ?


web tasarım, konya web tasarım hizmetleri, konya web tasarım şirketi, konya web tasarım şirketleri, konya web tasarımı, konya web yazılım geliştirme, konya webtasarım ajansları, konya webtasarım firmaları, konya webtasarım hizmetleri, konya webtasarım şirketi, konya webtasarım şirketleri, konya webtasarımı konya, web tasarım konya

WEB TASARIM

Güncel web tasarım trendlerini göz önünde bulundurarak profesyonel bir ekiple özgün web tasarımlar yapıyoruz. Web sitelerinde performansı artırmaya odaklanıyoruz.

Seo Uzmanı, Seo danışmanlığı, Arama Motoru Optimizasyonu, Seo optimizasyonu, Search Engine Optimization, Seo hizmeti, Konya

SEO OPTİMİZASYONU

Büyük ve küçük şirketlerin arama motorunda ön sıralarda yer almalarına yardımcı oluyoruz ve çevrimiçi ortamda rakiplerini geride bırakan unutulmaz bir deneyime yönlendiriyoruz.

Progressive web app kodlama, progressive web app nedir, progressive web app yazılım, ileri web uygulaması kodlama, pwa, Konya

İLERİ WEB SİTE UYGULAMALARI

Web sitelerinin daha hızlı ve kullanıcı deneyiminin maksimum seviyede olduğu, yüksek geri dönüşüm ile satışlarınızı arttıran unutulmaz ileri web site uygulamarı oluşturuyoruz.

Google Uzmanı, SEM, Google Reklamları, Google Ads, Google Adwords Uzmanı, Google Partners, Google Anahtar Kelime, Google Reklam Verme, Konya

DİJİTAL PAZARLAMA

Sosyal medya içerikleri, tasarımlar ve reklamlar firmanızın önizlemensidir. Dijital platformlar ile trafiğinizi web sitenize çekerek müşterileri satın almaya yönlendiriyoruz.

web site güncelleme, web site yenileme, web tasarım yaptırma, web site tasarım hizmetleri, web site bakımı, web tasarım uzmanı, arayüz geliştirici, yazılım uzmanı, web site ürün ekleme, domain hosting hizmetleri, hızlı açılan web site yapma

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimizin, içerik oluşturma ve satış dönüşüm trafiğini inşa ederek çevrimiçi ağınızın geliştirilmesini sağlıyor.

Responsive web tasarım, Responsive web tasarım yapımı, Responsive web tasarım uzmanı, Responsive web tasarım hizmetleri, Responsive web yazılım geliştirme, konya

PRODÜKSİYON

Markanızı video aracılığıyla görsel olarak tanıtmanız çok önemli. Profesyonel ekibimiz pazarlamanızda kullandığınız grafikleri önemli ölçüde geliştirmenize yardımcı olur.OLGUN SİLAHÇILIK

Olgun Silahçılık için özgün web tasarım ve mobil uyumlu front end kodlama yapılmıştır. SEO çalışmasıyla müşteri çekme aracı. Müşteri talep formu, Google Harita Kaydı, WordPress ile yapılmıştır.

web tasarım referanslar, örnek web sitesi tasarımı, web geliştirme referans, html-css, İleri web uygulaması web site örneği, konya

PLASTİK MARKET

Plastik Kasa Market için özgün web tasarım ve mobil uyumlu front end kodlama yapılmıştır. SEO çalışmasıyla müşteri çekme aracı. Müşteri talep formu, Google Harita Kaydı, ReactJS ile yapılmıştır.

web tasarım referanslar, örnek web sitesi tasarımı, web geliştirme referans, html-css, İleri web uygulaması web site örneği, konya

KARLASPA

KARLASPA için ileri web uygulaması - PWA web tasarım ve fully responsive uyumlu front end kodlama yapılmıştır. 2. gün SERP sonuçlarında arama motorunda ilk sırada, sayfa açılış hızı 0.6 saniye.

web tasarım referanslar, örnek web sitesi tasarımı, web geliştirme referans, html-css, İleri web uygulaması web site örneği, konya

Sıkça Sorulan SorularBİR WEB TASARIM ÇALIŞMASI NASIL YAPILIR? 5 ADIMDA!

#1 Yapılacak Tasarımın Belirlenmesi: Tasarım sürecimiz, web siteniz için markanızı, ihtiyaçlarınızı, iş hedeflerinizi anlamak ve uygun bir zaman çizelgesi ve proje planı geliştirmekle başlar. Web tasarım çalışması henüz daha site kurulumu yapılmadan, seçilecek alan adının (Domain) sektörle alakalı olması, anahtar kelimeleri içermesi gibi çalışmalar üzerinden devem eder.

#2 Araştırma: İkinci adım olarak size özel bir strateji ve tasarım oluşturmak için sektörünüzü, rakiplerinizi ve kitlenizi geniş çaplı olarak araştırıyoruz ve proje ortaklarımızla görüşüyoruz. Artık bu zaman diliminde domain ve hosting işlemlerini tamamlayarak proje fiyatını belirliyor ve yarısını peşin olarak alıyoruz.

#3 Arayüz ve Yazılım: Belirlemiş olduğumuz bütçe ve zamana göre özel olarak bir Html-css-js tasarım (clean code) veya WordPress altyapısı kullanılarak web site hazırlanır. Bu noktada statik mi yoksa dinamik mi bir web site kullanılacağı önemli bir kriterdir. Wordpress güncel ve geliştirilen alt yapısı ile beraber açık kaynak kodludur. Bunun yanında PWA (ileri web uygulamaları) ise hızlı, güvenilir ve seo ile uyumludur.

#4 İçerik Oluşturma: Site içi seo tekniklerin ve kuralların siteye uygulanması. Sade ve şık bir tasarım, favicon - logo yapılandırması, robots.txt, site haritası kurulumu, title - meta taglarin oluşturulması, site hızı (Not: Kendi kodlamış olduğumuz web sitelerin açılış hızları 1 saniyenin altında ve analizlerde 100 üzerinden 99 ile A'skoru almaktadır), responsive mobil duyarlılık, ssl güvenlik sertifikası, dolaşım menüsü, sosyal medya linkleri, benzer yazılar, heading başlıklandırma ve site hiyerarşisi atlanmaması gereken temel içerik oluşturma adımlarıdır.

#5 Son Dokunuşlar: Ve geldik web site kurulumunun son aşamasına. Web sitenizi hayata geçirmek için gereken grafikleri ve görsel öğeleri gözden geçiririz. Yayınlamadan önce her ayrıntıyı tekrar kontrol eder ve size gösteririz. Onay alındıktan sonra web sitesi hayata geçer.

WEB TASARIM NEDİR?

Web site tasarımı, grafik tasarım alanı ile yakın ilişkili bir konu olarak ele alınabilir ama kendi içerisinde ayrı bir dal olarak çok geniş bir alanı işgal etmektedir. Klasik bir grafik tasarımcısı web tasarım alanında çalışmaya başladığında normal tasarım anlayışının ve alışkanlıklarının yeterli olmadığını kısa süre içerisinde fark edecek ve bu iş için ayrıca tecrübe edinmesi gerektiğinin farkına varması hiç de zor olmayacaktır. Günümüzde sunulan ve üzerinde çalışılan web tasarımlar, bir sanatsal çalışma olmaktan tamamen sıyrılarak kullanıcıları yormadan daha minimalist tasarıma ve kullanıcı dostu olmakla beraber, web sitesinde gezinmeleri için sadeleşme yolunu seçmiştir. Henüz standartlaşmamış olmakla birlikte kendi kurallarını içinde barındırır.

Web standartları, değişik web sayfası görüntüleme cihazlarının, web sitesi içinde sunulan bilgileri aynı şekilde kullanıcıya göstermesine yardım eden bir takım yazılım teknolojileri toplamına verilen isimdir. Web standartları sayesinde, sunulan bilgi, elektronik ortamda web tarayıcıları tarafından görüntülenebilir hale geliyor. Web dünyasının ana dilleri HTML (Hyper Text Markup Language) ve CSS (Cascading Style Sheets). Bu standartlar web masterlara bir sayfanın nasıl kodlanması gerektiğini göstermenin yanı sıra İnternet tarayıcılarına bir sayfanın kullanıcıya nasıl görünmesi gerektiğini söyleyen bir takım kuralları içinde barındırıyor.

PROGRESSIVE WEB APPS (PWA) NEDİR?

İleri web uygulaması, yeni bir yazılım geliştirme metodolojisini ifade etmek için kullanılır. Geleneksel uygulamalar dışında, İleri Web Uygulaması bilinen web sitelerinin ve mobil uygulamaların hibrit halde geliştirilmesi olarak değerlendirilebilir. Önümüzdeki birkaç yıl içerisinde geleneksel web teknolojilerinin yerine geçecek yeni bir teknolojidir. Aynı zamanda uygulama alt yapısı olduğu için web sitenizi kullanıcılar telefonlarına, tabletlerine ve masaüstü cihazlarına indirebilirler.

Başta kendi web sitem olmak üzere kodlamış olduğum PWA siteler Google arama motoru anasayfasından daha hızlı açılmaktadır. İsterseniz web sitenizin hızını PageSpeed Insights adresinden test edebilirsiniz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO) NEDİR? NE İŞE YARAR?

Web sitenizin tasarım ve görünümünü değiştirmeden, daha fazla ve kaliteli ziyaretçiyi web sitenize çekebilmeyi; arama motoru optimizasyonu ile sağlayabilirsiniz.

Optimize edilerek oluşturulmuş web sayfaları ile arama motorlarında ilk sıralarda yer almanız mümkün olabilir. Arama motorlarının mantığını bilmeniz önemlidir.

WEB TASARIM ve SEO FİYATLARI NE KADAR?

Profesyonel bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 2500 TL ile 25.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ayrıca SEO danışmanlığı kapsamında fiyatlar aylık 750₺ ile 3.500₺ arasındadır. Minimum 3 aylık bir çalışma gerekir ve ortalama 4 ile 6 ay arasında istenen sonuca ulaşılır. Web sitesinin stili, boyutu ve işlevsellik özellikleri dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarımının fiyatını etkiler. Firmanız web tasarımı için nasıl bir bütçe ayırması gerekiyor ve web siteniz neleri içermeli? Bu sorularıda cevapladıktan sonra web sitesi yapımı için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekstra yol kat etmenin yolunu mu arıyorsunuz? Bizimle İletişime Geçin.

Konum:

Kule Plaza İş Merkezi, Feritpaşa, Kule Cd. 42060 Selçuklu/Konya

Email:

zhtkrky@gmail.com

Telefon:

+90 545 730 11 21

konya web tasarım iş ilanları, web sitesi tasarımı, zahid karakaya, bilişim sitesi, konya hazır web sitesi, konya bilişim, konya web tasarım, google reklamları konya