KONYA WEB TASARIM ve SEO HİZMETLERİ | Zahid Karakaya

2 Nisan, 2020

konya-web-tasarim

Konya web tasarım ustalaşmış bir ekip olarak sizi dijital dünyanın sırları ile tanıştırıyoruz. Marka oluştururken, oluşturulan markanızın kurumsal kimliği ve reklam çalışmalarını yaparken, markanızın dijital mecralardaki yolculuğunda ve müşterileriniz ile olan dijital bağınızın kurulması sırasında hepimiz görevalıyoruz. Sizin için bu işi olması gerektiği gibi, başarı göstermiş bir şekilde tamamlıyor, hedeflerinizi gerçekleştiriyoruz.

Konya Web Tasarım ve SEO Ajansı olarak sunduğumuz çözümler ise bunlardan oldukça daha fazlasını ifade ediyor. Kurumsal web tasarımınız, markanıza özel pek oldukça detayın şekillendirilmesi ile özellikle markanızın düşünce ve düşüncelerinin yansıtılması konusunda bizler devreye giriyoruz. Sizin için e-ticaret sistemleri konusunda kapsamlı bir hizmet sunuyoruz. Fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz ile iç ve dış mekân çekimleri, ürün ve hizmet çekimleri benzer biçimde farklı çekim ve montaj işlerini gerçekleştiriyoruz. Katalog ve broşür tasarımlarından, mobil uygulama hazırlama ve geliştirme konusuna ve hatta reklam kampanya yönetimi konusunda ustalaşmış bir hizmete kadar pek oldukca değişik alanda kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek, markanıza değer katabilir, hayalini kurduğunuz seviyelere sağlam adımlar ile ilerleyebilirsiniz. Hedeflerinize ne kadar da kolay ulaştığınızı gördüğünüzde, dijital dünyandaki çevrimiçi varlığınıza dâhil olmuş olacaksınız. Başarılı işler için alanında başarılı isimler ile çalışmayı unutmayın.

WEB TASARIM

Firmanızın dijital platformdaki vitrini kuşkusuz internet sitesidir. İşlevsel ve görsel açıdan zengin tasarlanmış bir internet sitesi ile ziyaretçilerinize istediğiniz mesajı verebilirsiniz. tabis ki bu tek başına yeterli olmayacaktır. SEO ve Google Adwords çalışmaları ile hazırlanan internet sitesini arama motorlarında üst sıraya taşımak için ekibimizle tanışın!

Zahid Karakaya ve ekibi 2017 yılında başlayan yolculuğumuz yurtiçinde ve yurtdışında birçok farklı projeye imza atmanın mutluluğu ile devam etmektedir. Web tasarım konusunda deneyimli ekibimizle web tasarım, Google arama motoru optimizasyonu, özel internet yazılım çözümleri, web sitesi tasarım danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, mobil uygulama, içerik danışmanlığı ve e ticaret sitesi hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım dünyasında gelişen ve yenilenen teknolojileri yakından takip ediyoruz. Web tasarım Konya ‘da Web Yazılım ile sizde kalıcı çözümler istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Günümüzde web siteleri firmalar için çok önemli bir hale gelmiştir. Sizde web sitesi yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşini severek yapan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı alışkanlık haline getiren ekibimizle, firmanız için kalıcı ve sürekli çözümlere sahip olabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı doğru şekilde analiz ediyoruz, şunu çok iyi biliyoruz ki bir projenin doğru şekilde sonuçlanması başlangıçta müşteriyi doğru anlamaktan geçer.

Profesyonel Web Tasarım

Konya Web Tasarım Ekibimiz tüm dijital tasarım ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözümler üretmektedir. İster kurumsal, ister özel internet sitesi projeniz olsun, alanında uzman web tasarımı ekibimiz ile sizleri bekliyoruz.

Bir Web Sitesi ve Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

  • Web tasarım bütün mobil cihaz ve platformlara uygun çalışır.
  • Arama motorlarına tam uyumlu arayüzler tasarlanır.
  • Masaüstü bilgisayarlarının bütün ekran çözünürlüklerine uyumlu olmalıdır.
  • Web sitesi hızlı açılabilmeli ve buna göre optimizasyonu yapılmalıdır.
  • İçerikler kolay anlaşılır olmalıdır, ziyaretçi sitede kaybolmamalıdır.
  • Web tasarımı, responsive yapılara uygun dizayn edilmelidir.
  • Her türlü yeni içeriğe açık şablonu olmalıdır.
  • Dil tercihi ve Meta tanımlamaları doğru belirtilmelidir.
  • Sitenin talep edeceği kitleye yönelik renk ve çizgiler taşımalıdır.
  • Gerekli temel SEO düzenlemeleri yapılmış olmalıdır.

Web Sitesi İçerik Yönetim Sistemi

Web tasarımlar için içerik yönetim sistemleri (CMS), web tasarımında kullanıcıların içerik yada grafik öğeleri yaratmasına ve bu öğeleri yönetilmesine yardımcı olan yazılım sistemleridir. Çoğu zaman bir web sitesi hazırlamaktan daha zor olan, verileri güncel tutmak ve son kullanıcıya doğru bilgileri anlatmaktır.

Konya Web Tasarım

Zahid Karakaya ve ekibi alanlarında uzman, lisans eğitimlerini tamamlamış yazılımcılar, grafik tasarım uzmanları ve online - dijital pazarlama uzmanlarından oluşan web ve SEO girişimcilerin projelerini hayata geçiren dinamik bir ekiptir. Uzman kadromuz geniş bir yelpazede birçok sektörün öncüsü firma ile çalışarak zaman içinde derin bir tecrübe kazanarak fark yaratmıştır.

Web Tasarım’da Konya’nın Lideri

Sektörel deneyimi ve örnek proje çalışmaları ile Konya’nın en önde gelen web tasarım firmalarından biri olmuştur. Fütüristik düşünce, kişiselleştirilmiş dikkat ve özen, Sonuç odaklı yenilikçilik müşteri beklentisini aşan, yenilikçi, ve rekabetçi fiyat politikası ile size kurumsal bir kültür sunmaktayız Bu amaç ile grafik tasarım uzmanlarımız ve yazılımcılarımız büyük zevk ile çalışırlar.

2017 yılından bu yana web tabanlı yazılım, web tasarım ve arama motoru optimizasyonu konularında hizmet vermektedir. Yazılım mühendisliği alanlarında son teknolojiyi görsel sanat unsurları ve kolay ve anlaşılabilir kullanıcı arabirimi tasarımı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçimde kullandırmayı amaç edinmiştir.